Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

Vertrek Remco Prast

08 juli 2021

Namens het college van bestuur en algemeen managementteam laten we u hierbij weten dat Remco Prast de Aloysius Stichting gaat verlaten. Per 1 oktober is Remco benoemd als lid College van Bestuur bij Blosse opvang en onderwijs in Heerhugowaard.
 

Maximale voor de leerlingen

Wij vinden het heel jammer dat Remco ons gaat verlaten. Hij is al jaren een vaste waarde binnen ons team. Een goedlachse en eigenzinnige woordvoerder voor de Sector Noord, West en Gesloten Onderwijs, die altijd het maximale wilde bereiken voor onze leerlingen.


Bedankt en succes

Het cvb, amt en alle collega’s bedanken Remco voor zijn onvoorwaardelijke inzet in de afgelopen jaren. Wij wensen hem alle goeds voor de toekomst!


Hartelijke groet,


Johan van Triest

voorzitter college van bestuur Aloysius Stichting

 


De link naar de huidige pagina is naar je klembord gekopieerd


Nieuwsarchief

Aloysius Stichting sector West

Leidsevaart 2
2215 RE VOORHOUT
0252 43 40 00

sectorwest@aloysiusstichting.nl